Aktualności

Przeprowadzka biura sprzedaży

Przeprowadzka biura sprzedaży

Szanowni Państwo,

chcieliśmy Państwa poinformować, że z dniem 19 listopada 2018 roku BIURO SPRZEDAŻY znajdować się będzie przy ul. Kochanowksiego 7 w Poznaniu, na parterze budynku (wejście od ulicy).

Do zobaczenia

Akty notarialne Radosna III

Szanowni Państwo,

klientów, którzy zakupili mieszkanie na inwestycji Radosna III przy ul. Wesołej 8 i 10 (budynki A1 i A4) w Zalasewie, zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.
Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060.

Pobiedziska - nowa inwestycja

Pobiedziska - nowa inwestycja

Szanowni Państwo,

jest nam niezmienie miło poinformować, że wprowadziliśmy do sprzedaży nową inwestycję w podpoznańskiej miejscowości - osiedle ZIELONE POBIEDZISKA.

Przedsięwzięcie będzie stanowiło jedynie 4 dwupiętrowe budynki, dzięki czemu osiedle będzie miało bardzo kameralny charakter. Znajdą tam Pańswto mieszkania 2- i 3- pokojowe z ogródkami na parterze oraz balonami na wyższych kondygnacjach.

Po więcej szczegółów zapraszamy do biura sprzedaży przy ul. Wojskowej 6/D10 w Poznaniu lub telefonicznie 61 846 40 60.

 

Więcej szczegółów

Nowe Żegrze - nowy etap już w sprzedaży

Nowe Żegrze - nowy etap już w sprzedaży

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie naszą inwestycją na poznańskich Ratajach - NOWE ŻEGRZE, wprowadziliśmy do sprzedaży kolejny budynek - B.

Znajdą tam Państwo kolejne 54 mieszkania, 1-, 2- i 3- pokojowe, z ogródkami na parterze oraz podziemną halą garażową.

Szczegółowe informacje dostęne w biurze sprzedaży przy ul. Wojkoswej 6/D10 w Poznaniu lub telefonicznie 61 846 40 60.

Więcej szczegółów

Firma Roku 2018

Firma Roku 2018

Drodzy Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Agrobex otrzymała nagrodę w plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości jako FIRMA ROKU 2018 w kategorii Usługi Budowlane.

Więcej szczegółów

Diamenty Forbes

Diamenty Forbes

Drodzy Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy wyróznieni w Diamentach przyznawanych przez miesięcznik Forbes.

Więcej szczegółów

Akty notarialne Wilczak

Szanowni Państwo,

klientów, którzy zakupili mieszkanie na inwestycji Wilczak 20 (budynek F i C) w Poznaniu, zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.
Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060.

Agrobex członkiem PZFD

Agrobex członkiem PZFD

Agrobex został członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Do tej ogólnopolskiej organizacji należy ponad stu krajowych deweloperów. Głównym celem działalności PZFD jest działanie na rzecz rozwoju polskiego rynku mieszkaniowego a także tworzenie partnerskich relacji między inwestorem a nabywcą mieszkań. Organizacja czuwa również nad bezpieczeństwem i profesjonalnym przebiegiem procesu zakupu mieszkania, jest także autorem zasad Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient - Deweloper. Zgodnie z tym Kodeksem deweloper zobowiązuje się w swoim działaniu do przestrzegania wielu zasad na każdym etapie inwestycji. Wszystkie mają na celu zapewnienie nabywcy mieszkania  bezpieczeństwa transakcji, pełnej informacji o inwestycji, jej realizacji a także wsparcia ze strony dewelopera już po zamieszkaniu.

Firma Agrobex przystąpiła do Polskiego Związku Firm Deweloperskich ponieważ pragnie także skuteczniej przyczyniać się do likwidacji barier utrudniających rozwój rynku mieszkaniowego. Członkostwo w PZFD umożliwia również szerszą współpracę z organizacjami rządowymi, ustawodawczymi, samorządowymi oraz instytucjami finansowymi, w kwestiach kształtowania obowiązujących regulacji prawnych.

Kontakt
dla prasy

Lucyna Jarczynska
Dyrektor ds. Sprzedazy i Marketingu
kom: + 48 608 507 166
e-mail: lucyna.jarczynska@agrobex.pl

Przejdź do strony: Media
Przejdź do strony: Dopoznania
Przejdź do strony: Materiały prasowe
Przejdź do strony: Do pobrania