Przejdź do strony: CSR

Aktualności

page-margin

11 maja 2020

Squash

Jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dyscyplin sportowych na świecie jest squash, także w Polsce mamy coraz więcej graczy i kortów.
Największym wydarzeniem w kraju w roku 2013 w squashu były Indywidualne Mistrzostwa Polski. Impreza została zorganizowana w dniach 23-25 maja 2013 w Poznaniu. Wzięli w niej udział najlepsi aktualni gracze w Polsce, 64 zawodników i 32 zawodniczki. Sponsorem tytularnym tego wielkiego wydarzenia był Agrobex.

Agrobex wspierał także, sportowy rozwój Piotra Hemmerlinga, utalentowanego poznańskiego zawodnika squasha. Hemmerling to mistrz Polski w kategoriach wiekowych do lat 15 i do lat 17, a także zwycięzca Danish, a następnie Irish Junior Open do lat 15. Wśród gracz do lat 15 w Europie poznaniak jest sklasyfikowany na miejscu trzecim.

5 maja 2020

Noc Muzeów

Agrobex już dwukrotnie (17 maja 2014 oraz 16 maja 2015) był jednym ze sponsorów imprezy Noc Muzeów w Poznaniu. Tego dnia instytucje kulturalne zapewniają nie tylko bezpłatny dostęp do stałych ekspozycji i wystaw, ale również bogatą i różnorodną ofertę imprez towarzyszących, które uatrakcyjniają szeroki i bardzo różnorodny program wydarzeń planowanych specjalnie na ten wieczór. Cieszymy się, że możemy aktywnie uczestniczyć w tym wydarzeniu.

14 kwietnia 2020

Teatr za jeden uśmiech

Agrobex na rynku mieszkaniowym jest już ponad ćwierć wieku. W prowadzonej przez siebie polityce stawia nie tylko na jakość, ale także działania prospołeczne. Dlatego też często angażuje się w charytatywne przedsięwzięcia czy przygotowuje darmowe eventy. Jednym z takich wydarzeń jest organizacja przedstawień teatralnych w poznańskich szpitalach. W poniedziałek, 5 września 2016, jedno z nich odbyło się Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera.
Pobyt w szpitalu to trudny okres, szczególnie dla najmłodszych pacjentów. By umilić im czas, wywołać uśmiech na twarzach i zapewnić dobrą zabawę krakowski Teatr za Jeden Uśmiech odwiedza dzieci w szpitalach i przygotowuje dla nich magiczne przedstawienia. Tym razem, 5 września, gościł na oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu. Aktorzy zabrali dzieci do bajkowego świata przedstawiając historię pt. "Rycerz Bolko i Królewna z wieży". – Staramy się odwiedzać dzieci ze szpitalnych oddziałów przynajmniej raz na kwartał. Zawsze dbamy, by uśmiech pojawił się na twarzy każdego, który pojawi się na spektaklu. Zwykle to się udaje – mówi Sebastian Grochowicz, aktor Teatru za Jeden Uśmiech.

Spektakl miał charakter interaktywny. Świetni aktorzy z łatwością zaaktywizowali dzieci, które nie tylko oglądały przedstawienie, ale też aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Energia aktorów, rytmiczna, wesoła muzyka i żarty spowodowały, że dzieci, mimo ciężkich chorób, z uśmiechem i oklaskami dziękowały aktorom. Co ważne, najmłodsi zostali obdarowani upominkami od darczyńców. Akcja kolejny raz została wsparta przez firmę  Agrobex, która kilka razy w roku angażuje podobne przedsięwzięcia. – Jesteśmy bardzo wrażliwy na potrzeby młodych pacjentów. Staramy się, by choć na chwilę pojawił się uśmiech na twarzach dzieci. Przedstawienia teatralne i drobne upominki do dobry klucz do tego – podkreśla Krzysztof Kruszona, Prezes Zarządu firmy Agrobex.

4 marca 2020

Olimpiada Logistyczna

Agrobex został też sponsorem III Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, wspierając tym samym środowisko edukacyjne, które sposobi fachowców także dla branży budowlanej. Poza tym, jak zauważył prezes Agrobexu Krzysztof Kruszona „ kiedyś ktoś pomagał naszej edukacji. Dzisiaj możemy spłacić ten dług wspierając innych".

28 lutego 2020

Deweloperzy Dzieciom

Agrobex od kilku lat angażuje się w projekty organizowane pod wspólnym hasłem „Deweloperzy Dzieciom”. To jedyna tego typu inicjatywa w Polsce, kiedy podmioty z jednej branży jednoczą siły i organizują akcje charytatywne, dostarczając radości i zabawy najmłodszym mieszkańcom Poznania.

Przejdź do strony: Galeria
Przejdź do strony: Filmy
RODO