Logistyka

Szanowni Państwo

Mamy wielką przyjemność przedstawić Państwu prowadzony przez nas skład celny. Jesteśmy firmą z tradycjami. Posiadamy bogate doświadczenie w usługach związanych z szeroko rozumianą obsługą celną - podatkową importerów i eksporterów.

Dla wygody naszych klientów posiadamy magazyn Składu Celnego oraz Magazyn czasowego składowania przy trasie Warszawa - BerlinA2 o łącznej powierzchni 2000 m2.

Oprócz składowania towarów na terenie naszych obiektów oferujemy możliwość konfekcjonowania towaru w celu przygotowania do sprzedaży detalicznej. Konfekcjonowanie obejmuje sortowanie, przepakowanie towaru do opakowań jednostkowych itp.

Wykonujemy dla Państwa także obsługę transportową na terenie kraju i za granicą z dostawą LOCO magazyn. Dzięki współpracy z renomowaną agencją ochrony możemy zapewnić pełną ochronę każdego transportu.

Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo towary złożone w Składzie Celnym są ubezpieczone od następstw nieszczęśliwych wypadków, kradzieży, zalania oraz pożaru do pełnej wartości ujętej w fakturze.

Wszystkie nasze magazyny oraz plac składowy są zabezpieczone przed dostępem osób niepowołanych, monitorowane przez całą dobę i strzeżone przez renomowaną agencję ochrony.

Klienci sprowadzający towary wymagające składowania w niskich temperaturach mogą skorzystać z naszych chłodni o łącznej powierzchni 340 mkw. w temp. +2 - + 8 C

Oferujemy również Państwu pomoc w uzyskaniu wiążących informacji WIT oraz WIP, ponadto możemy na Państwa zlecenie dokonać utylizacji towaru w wyspecjalizowanej jednostce .

 

KORZYŚCI WYPŁYWAJĄCE Z KORZYSTANIA Z USŁUG SKŁADU CELNEGO

Korzystanie z usług Składu Celnego znacznie ułatwia prowadzenie wymiany handlowej z podmiotami zagranicznymi i przynosi szereg korzyści.

Istnieje również możliwość wyprowadzenia towaru w celu dokonania prób towaru – sprawdzenia, czy sprowadzony towar jest sprawny technicznie oraz w celu poddania towaru badaniom np. przez SANEPID, CIS lub PZH.

Dużym udogodnieniem dla importerów jest możliwość przeprowadzenia częściowej odprawy towarów – co wiąże się z opłaceniem cła i podatku tylko od tej części towaru, która ma być przeznaczona do sprzedaży.

W przypadku stwierdzenia niezgodności otrzymanego towaru z zamówieniem istnieje możliwość zwrotu towaru do nadawcy bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Możliwe jest dokonanie sprzedaży towaru znajdującego się w Składzie Celnym i dokonanie jego powrotnego wywozu, do kontrahenta zagranicznego.

Istnieje również możliwość odsprzedania towaru znajdującego się w Składzie Celnym bez konieczności naliczenia i odprowadzenia podatku VAT.

Ponad 20 lat doświadczenia w obsłudze Klientów korzystających z naszych usług, tysiące zadowolonych Klientów oraz setki tysięcy ton odprawionych towarów pozwalają nam ufać we własne umiejętności i zapewniać Państwa, że w Składzie Celnym "AGROBEX" Sp. z o.o. spotkacie się Państwo z miłą i profesjonalną obsługą na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Z wyrazami szacunku

Andrzej Kamiński
Prezes Zarządu Agrobex Logistyka Sp. z o.o.
Tel. + 48 61 81 41 107
s_celny@agrobex.com.pl
www.agrobex.pl

 

 

 

 

RODO